Za grosze / Niskobudżetowy spływ kajakowy

(czerp pełnymi garściami z prawdziwej turystyki)

Zanika turystyka kwalifikowana jak za starych dobrych czasów. Brak funduszy? Mało czasu? Sądzisz że nie stać Cię na prawdziwy spływ kajakowy. Teraz jest to możliwe. Otwieram nowy rozdział w turystyce, gdzie turysta jest mi przyjacielem i kompanem w przygodzie na rzece, proponuję proste i tanie spędzenie wakacji na Pojezierzu Drawskim. Propozycja moja skierowana jest dla tych co by chcieli ale finanse im nie pozwalają, wierzę że nie będziecie nadużywać mojej wiary w uczciwość.

Zasada jest prosta:

KOSZTY:

PRZYKŁAD: Przyjeżdżacie pociągiem do Czaplinka odbieram Was ze stacji. Wybieramy kajak może go nawet umyjemy wspólnie, zakleimy :-). Pogadamy opowiem Ci o rzece dam mapę i parę rad, Płyniecie na spływ odbieram Was na końcu spływu, zabieram lub podwożę na PKP.

Koszt całkowity dla jednego kajak to:

Koszt całkowity dla czterech kajaków (optymalna wersja) to:

Owszem może i nie za grosze ale powiedz że nie stać Cie na wydanie paru złotych na dobra zabawę. Zapraszam do grupy na Spływy kajakowe na Facebook-u niech rozgorzeje dyskusja. Wszystko czego potrzebujesz to czas i odrobina dobrej woli i zaufania. Ja (Radek) obdarzę Cię nim i będziesz dla mnie przyjacielem. Nie traktuj tego jako oferty.

Radek


 

rzeka drawa | rzeka piława | kajaki Czaplinek| ceny wypożyczenia kajaków | informacje | o nas

otwórz | zamknij

 

Translate

 

spływy kajakowe spływy kajakowe youtube

 

 

 

DRAWA szlak wodny. Wydawnictwo PTTK KRAJ PIŁAWA szlak wodny. Wydawnictwo PTTK KRAJ